Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 560 000 zł

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 53,53 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, w 4-kondygnacyjnej kamienicy. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu nadaje się od razu do zamieszkania przez przyszłych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych wydatków.

Układ pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu rozkładowy:
– przedpokój
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu wyróżnia się niestandardową wysokością pomieszczeń – 3,8 m, co pozwala dowolnie zagospodarować przestrzeń i stworzyć dodatkową powierzchnię na antresolę. W mieszkaniu wszystkie media miejskie. Do mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu przynależy pomieszczenie piwniczne.

Mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu z dużym potencjałem, który można wykorzystać, traktując jego zakup jako inwestycję pod wynajem albo na prowadzenie działalności komercyjnej. Mieszkanie objęte zostało słynnym i popularnym wśród klientów programem „Sprzedaż bezpośrednia – kupujący nie płaci prowizji”, co oznacza, że całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko sprzedający.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15870)

Kontakt:
e-mail: k.jaworska@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 15
Tel. +48 723 477 780

Inne w tej kategorii...