Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 536 411 zł

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 47,47 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku z 2018 roku. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu objęte programem „Sprzedaż bezpośrednia”, dzięki czemu kupujący nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko deweloper. Dodatkowo kupujący nie płaci podatku PCC, gdyż mieszkanie pochodzi z rynku pierwotnego i sprzedawanie jest w stanie deweloperskim.

Jedna z najbardziej prestiżowych i elitarnych lokalizacji we Wrocławiu w zaadaptowanej kamienicy to pierwszy z najmocniejszych atutów tego mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu. Wnętrze mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu niezwykle przestronne i funkcjonalne. niestandardowa wysokość stropów (390 cm) sprawia wrażenie większej powierzchni niż w rzeczywistości i daje możliwość wybudowania antresoli.

Wnętrze mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka z wc + komunikacja + balkon. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu. Posiadamy w ofercie ponad 120 ofert deweloperskich we Wrocławiu i okolicach. Zajmujemy się kompleksową profesjonalną obsługą sprzedaży mieszkań i domów z rynku pierwotnego.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3383)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Inne w tej kategorii...