Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 499 000 zł

4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 67,58 m2. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze, w 5-kondygnacyjnej kamienicy. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu składa się z dwóch poziomów:
POZIOM 1:
– przedpokój
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka
– 2 pokoje
POZIOM 2:
– 2 pokoje

Wysokość pomieszczeń 3 m daje poczucie przestrzeni oraz możliwość dodatkowej aranżacji. Dużą zaletą mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu jest dostęp z jednego z pokoi na połać dachu. Właściciele posiadają zgodę od wspólnoty na zagospodarowanie dachu oraz możliwość z jego korzystania. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu to również znakomita inwestycja kapitału. Mieszkanie nadaje się obecnie do remontu.

Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu objęte słynnym programem „Sprzedaż bezpośrednia – kupujący nie płaci prowizji”, co oznacza, ze całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko sprzedający. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15927)

Kontakt:
e-mail: k.jaworska@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 15
Tel. +48 723 477 780

Inne w tej kategorii...