Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 499 000 zł

3-pokojowe mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 59,99 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, w 4-kondygnacyjnej kamienicy z początku XX wieku. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu nadaje się od razu do zamieszkania.

Prestiżowa lokalizacja na Starym Mieście w reprezentacyjnej kamienicy, odremontowane wnętrze oraz duży potencjał to najważniejsze zalety tego mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu. Ponadto mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu objęte jest programem „Sprzedaż bezpośrednia”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa sprzedający. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu dostępne jest tylko za pośrednictwem agentów WGN.

Wnętrze mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu tworzą: salon + 2 sypialnie + kuchnia + łazienka z toaletą + garderoba + hol + korytarz. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu poszczycić się może również niskimi kosztami eksploatacji oraz niskim czynszem. Prezentowane mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu to również perfekcyjna inwestycja pod wynajem. Tym bardziej, że mieszkanie jest aktualnie wynajmowane w bardzo atrakcyjnej cenie. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3218)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
tel. +48 502 266 024
tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...