Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 488 500 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 37,15 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, w 5-kondygnacyjnej kamienicy. Ekspozycja okien w kierunku południowym. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu wykończone w bardzo wysokim standardzie i przy wykorzystaniu najlepszego gatunku materiałów. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu objęte zostało słynnym i popularnym wśród klientów programem: „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, ze wynagrodzenie dla biura płaci wyłącznie strona sprzedająca. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu znakomicie nadaje się zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję (najem krótkoterminowy). Pełna własność. Księga wieczysta bez obciążeń. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży we Wrocławiu prezentuje się następująco: salon + 2 sypialnie + kuchnia + łazienka + przedpokój. Do mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu przynależy również pomieszczenie piwniczne (2,6 m2). Niestandardowa wysokość sufitów – od 2,73 do 3,25 m – dzięki czemu istnieje opcja wykonania antresoli z miejscem do spania.

Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu niebywale ciche i spokojne. Wszystkie okna wychodzą na podwórko i nawet przy otwartych oknach nie słychać ruchu ulicznego. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu ogrzewane elektrycznie przy pomocy nowoczesnego https://www.flat-gold.de/buchstabe-r/index.html , dynamicznego pieca konwektorowego oraz kominka elektrycznego. Dodatkowo w mieszkaniu do sprzedaży we Wrocławiu jest instalacja gazowa, a zatem istnieje możliwość podłączenia pieca gazowego.

Prestiżowa lokalizacja w ścisłym centrum miasta (5 minut do Rynku) to kolejna z wielu zalet tego mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu. Cena podlega indywidualnej negocjacji. Zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15949)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
Tel. +48 502 266 125
Tel. +48 71 337 84 20

Inne w tej kategorii...