Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 398 000 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 60 m2. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, w 5-kondygnacyjnym budynku. Mieszkanie na sprzedaż o dużym potencjale, który można wykorzystać, przeznaczając mieszkanie jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu w pełni rozkładowe i dwustronne:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu wyróżnia się niestandardową wysokością pomieszczeń – 2,90 m. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym. Nadaje się do natychmiastowego wprowadzenia się nowych właścicieli. Kolejnym atutem mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu jest atrakcyjna lokalizacja. Mieszkanie znajduje się w samym centrum, na Starym Mieście, nieopodal prestiżowej galerii handlowej. Pełna własność.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-970)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549

Inne w tej kategorii...