Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 305 000 zł

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 36,7 m2. Mieszkanie znajduje się na X piętrze, w 11-kondygnacyjnym budynku z 1980 roku. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu objęte zostało słynnym programem „Sprzedaż bezpośrednia”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji, a wynagrodzenie dla biura nieruchomości płaci tylko sprzedający.

Wnętrze mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu wykończone w bardzo wysokim standardzie z bardzie dobrej jakości materiałów. Tworzą je następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Atrakcyjna lokalizacja nieopodal wrocławskiego Rynku ze znakomitym dostępem do komunikacji publicznej w otoczeniu kompletnej infrastruktury to kolejna z zalet tego mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu. Nieopodal znajdują się liczne dyskonty i sklepy znanych sieci. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu o dużym potencjale – świetnie nadaje się również pod inwestycję na wynajem. Polecam i zapraszam do kontaktu.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3470)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Inne w tej kategorii...