Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 299 000 zł

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 48,3 m2 w cenie 299 000 zł. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze piętrze, w 5-kondygnacyjnej kamienicy. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu nadaje się od razu do zamieszkania przez przyszłych właścicieli. Wnętrze mieszkania po kapitalnym remoncie. W trakcie prac remontowych wymieniono instalację elektryczną oraz założono instalację ogrzewania centralnego elektrycznego. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu niezwykle zadbane, jasne i przestronne.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż we Wrocławiu wygląda następująco:
– przedpokój
– łazienka
– salon
– sypialnia
– kuchnia

Mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu sprzedawane jest z kompletnym wyposażeniem. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne (8,3 m2). Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu jest również niezwykle ekonomiczne w eksploatacji, z niskim czynszem.

Prestiżowa lokalizacja na Starym Mieście to kolejna z zalet tego mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu. Do rynku dojść można w 7 ut spacerem. W sąsiedztwie mieszczą się liczne sklepy oraz lokale handlowo-usługowe. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu doskonale nadaje się również na gabinet albo kancelarię.

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu objęte jest słynnym i popularnym wśród klientów programem „Sprzedaż bezpośrednia”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa jedynie sprzedający. Zapraszam na prezentację mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15885)

Kontakt:
e-mail: k.jaworska@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 15
Tel. +48 723 477 780

Inne w tej kategorii...