Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 870 000 zł

4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 93 m2. Mieszkanie znajduje się na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu wyróżnia się wysokim standardem, nowoczesnym designem, komfortem, prestiżem oraz wykończeniami z najlepszej jakości materiałów. Prestiżowa lokalizacja na elitarnym osiedlu to kolejna z wielu zalet tego mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż we Wrocławiu:
– taras
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– gabinet
– 2 łazienki
– przedpokój
– antresola / biblioteka / miejsce do relaksu.

Dodatkowo do mieszkania we Wrocławiu na sprzedaż przynależy komórka lokatorska oraz miejsce parkingowe w podziemnym garażu.

Wnętrze mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu wykończone niezwykle estetycznie, z wyczuciem dobrego smaku – zastosowano tu m.in. oryginalne oświetlenie, które nadaje indywidualny charakter wnętrzu, klimatyzację etc. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu adresowane głównie do osób i rodzin szukających komfortu, bezpieczeństwa oraz atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu w doskonałym stanie technicznym i nie wymaga od przyszłych właścicieli żadnych nakładów finansowych.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3473)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 723 800 707
Tel. +48 71 337 84 14

Inne w tej kategorii...