Mieszkanie Wrocławiu Krzyki sprzedaż za 850 000 zł

5-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 153 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze, w 2-kondygnacyjnym budynku z 1995 roku. Ekspozycja okien w kierunkach północny wschód. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu wyróżnia się niezwykle komfortowym, jasnym i słonecznym wnętrzem oraz atrakcyjną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy z dogodnym dojazdem do centrum miasta.

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu składa się z dwóch poziomów:
POZIOM -1:
– łazienka
– pokój telewizyjny
– garderoba
– pomieszczenie gospodarcze
POZIOM 0:
– salon
– kuchnia
– 2 sypialnie
– gabinet
– biblioteka
– wc
– pomieszczenie gospodarcze
– garderoba
– wiatrołap.

Cena mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu podlega indywidualnej negocjacji. Zapraszam na prezentację mieszkania. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu objęte zostało słynnym i popularnym wśród klientów programem „Sprzedaż bezpośrednia”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa jedynie sprzedający. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15806)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 20
Tel. +48 502 266 125

Inne w tej kategorii...