Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 699 000 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 112 m2. Mieszkanie znajduje się na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2010 roku. Ekspozycja okien w kierunkach: południe – wschód – zachód. Wnętrze mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu niezwykle ekskluzywne, wygodne, komfortowe i prestiżowe. Zastosowano w nim ciekawe elementy – oświetlenie LED, oświetlenie halogenowe, system klimatyzacyjny, elektryczne rolety zewnętrzne. Mocnym atutem mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu jest również jego elitarna lokalizacja na terenie zamkniętego osiedla w otoczeniu terenów zielonych.

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu składa się z dwóch poziomów:
POZIOM 1:
– salon
– taras
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka
– przedpokój
POZIOM 2:
– 2 sypialnie
– łazienka
– przedpokój.

Budynek z 2010 r. w bardzo dobrym stanie technicznym, zadbany, ocieplony. Przestronna i jasna klatka schodowa. Wokół budynku starannie zagospodarowane tereny zielone. Wraz z mieszkaniem istnieje opcja kupienia zamykanego garażu podziemnego na poziomie -1 budynku. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu dedykowane jest najbardziej wymagającym klientom, a w szczególności tym osobom, które cenią komfort, bezpieczeństwo oraz korzystne położenie. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu w stanie idealnym, nie wymaga żadnych nakładów finansowych.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-862)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549

Inne w tej kategorii...