Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 699 000 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 124 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, w 5-kondygnacyjnej kamienicy z 1900 roku. Ekspozycja okien w kierunkach: wschód – zachód. Mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu objęte zostało słynnym programem „Oferta bezpośrednia – kupujący nie płaci prowizji”. Mieszkanie wyróżnia się niezwykle przestronnym wnętrzem oraz doskonałą, prestiżową lokalizacją w ścisłym centrum miasta.

Wnętrze mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + 2 sypialnie + kuchnia + łazienka + przedpokój + przedsionek. Mieszkanie wykończone z gustem i dobrym smakiem – doskonale zachowana oryginalna, przedwojenna stolarka drzwiowa oraz część stiuków. Do wszystkich pokoi prowadzą drzwi dwuskrzydłowe.

Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu przeszło remont, kiedy to położono na podłogach panele, a w kuchni i łazience kafle. Zamontowano też wysokiej jakości, stylizowane na oryginalną stolarkę nowe, drewniane okna i parapety. Mieszkanie posiada 2 balkony – od frontu oraz od podwórka. Wnętrze mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu niesłychanie ciche i ciepłe. Mieszkanie ogrzewane z sieci miejskiej. Ciepła woda z gazowego pieca.

W cenie mieszkania ujęto już wyposażenie kuchni, meble na wymiar, kuchenka gazowa, elektryczny piekarnik. Osoby zmotoryzowane z pewnością ucieszy fakt, że w podwórku znajduje się parking tylko dla mieszkańców zamykany na bramę z pilotem, a każdy z mieszkańców ma swoje stałe miejsce parkingowe. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu z pełną własnością i księgą wieczystą bez obciążeń. Cena do negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie https://italoptik.com/yelnac/index.html , dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15937)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 20
Tel. +48 502 266 125

Inne w tej kategorii...