Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 699 000 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 124 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, w 5-kondygnacyjnej kamienicy z 1900 roku. Ekspozycja okien w kierunkach: wschód – zachód. Mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu objęte zostało słynnym programem „Oferta bezpośrednia – kupujący nie płaci prowizji”. Mieszkanie wyróżnia się niezwykle przestronnym wnętrzem oraz doskonałą, prestiżową lokalizacją w ścisłym centrum miasta.

Wnętrze mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + 2 sypialnie + kuchnia + łazienka + przedpokój + przedsionek. Mieszkanie wykończone z gustem i dobrym smakiem – doskonale zachowana oryginalna, przedwojenna stolarka drzwiowa oraz część stiuków. Do wszystkich pokoi prowadzą drzwi dwuskrzydłowe.

Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu przeszło remont, kiedy to położono na podłogach panele, a w kuchni i łazience kafle. Zamontowano też wysokiej jakości, stylizowane na oryginalną stolarkę nowe, drewniane okna i parapety. Mieszkanie posiada 2 balkony – od frontu oraz od podwórka. Wnętrze mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu niesłychanie ciche i ciepłe. Mieszkanie ogrzewane z sieci miejskiej. Ciepła woda z gazowego pieca.

W cenie mieszkania ujęto już wyposażenie kuchni, meble na wymiar, kuchenka gazowa, elektryczny piekarnik. Osoby zmotoryzowane z pewnością ucieszy fakt, że w podwórku znajduje się parking tylko dla mieszkańców zamykany na bramę z pilotem, a każdy z mieszkańców ma swoje stałe miejsce parkingowe. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu z pełną własnością i księgą wieczystą bez obciążeń. Cena do negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15937)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 20
Tel. +48 502 266 125

Inne w tej kategorii...