Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 650 000 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 85 m2. Mieszkanie znajduje się na II piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku. Ekspozycja okien w kierunkach wschód – zachód. Prestiżowa lokalizacja w dzielnicy Krzyki to pierwsza z zalet tego mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu mieści się w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie nowych bloków oraz domów jednorodzinnych. Niedalekie liczne tereny zielone (Park Grabiszyński).

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż we Wrocławiu:
POZIOM 1:
– salon
– jadalnia
– balkon
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
POZIOM 2:
– sypialnia.

Wnętrze mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu wykończone ze smakiem i dbałością o szczegóły. Wyjątkowy klimat mieszkania tworzą drewniane belki. Kuchnia z meblami i sprzętem AGD w zabudowie. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu w stanie idealnym i nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu przygotowane do natychmiastowego wprowadzenia się nowych właścicieli. Pełna własność. Osoby zmotoryzowane z pewnością zainteresuje dużą ilość miejsc parkingowych wokół budynku.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-1022)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549

Inne w tej kategorii...