Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 599 000 zł

5-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 151,3 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze i I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2018 roku. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu objęte zostało słynnym programem „Oferta 0%” dzięki czemu kupujący nie płaci prowizji. Dodatkowo kupujący nie płaci również 2% podatku PCC, gdyż mieszkanie pochodzi z rynku pierwotnego.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu prezentuje się następująco:
na PARTERZE znajdują się: salon + aneks kuchenny + taras + przedpokój + wiatrołap + pomieszczenie gospodarcze + wc + garaż
na PIĘTRZE znajdują się: 3 pokoje + łazienka + przedpokój
na PODDASZU znajdują się: pokój/gabinet

Mieszkanie we Wrocławiu na sprzedaż w stanie deweloperskim podwyższonym. Komfort użytkowania mieszkania podnosi niewątpliwie rozprowadzone w łazience ogrzewanie podłogowe, a o bezpieczeństwo zadbają antywłamaniowe drzwi wejściowe. Najmocniejszymi atutem mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu są:
– solidność wykonania
– atrakcyjna lokalizacja
– dogodny dojazd do centrum.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-968)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549

Inne w tej kategorii...