Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 489 000 zł

5-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 86,9 m2. Mieszkanie znajduje się na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2002 roku. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży we Wrocławiu prezentuje się następująco :
POZIOM 1:
– 2 sypialnie
– salon
– aneks kuchenny
– 2 łazienki
POZIOM 2:
– 2 sypialnie.

Dużym atutem mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu jest na pewno stylowy, gustowny kominek opalany drewnem, który może służyć do ogrzewania oraz ładny balkon. Kuchnia w zabudowie. Atrakcyjna lokalizacja w otoczeniu terenów zielonych i rekreacyjnych to kolejna z wielu zalet tego mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu. Osoby zmotoryzowane z pewnością docenią fakt, że do mieszkania można dokupić miejsce postojowe w wielostanowiskowym garażu. Mieszkanie z pełną własnością i założoną księgą wieczystą. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu z dużym potencjałem – znakomicie nadaje się nie tylko do zamieszkania, ale i pod inwestycję.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-1012)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549

Inne w tej kategorii...