Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 429 000 zł

4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 76,19 m2. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze, w 5-kondygnacyjnej kamienicy z 1900 roku. Ekspozycja okien w kierunkach południe – wschód – zachód. Mieszkanie we Wrocławiu do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu objęte słynnym i popularnym wśród klientów programem „Sprzedaż bezpośrednia”, dzięki czemu kupujący nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa wyłącznie strona sprzedająca.

Prestiżowa lokalizacja blisko Ronda Powstańców Śląskich, wieżowca Sky Tower i Uniwersytetu Ekonomicznego to pierwsza z zalet tego mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu. Warto dodać, że lokalizacja gwarantuje również doskonały dostęp do komunikacji publicznej, dworca PKP i autobusowego. W promieniu aż 3 galerie handlowe (Sky Tower, Arkady i Wroclavia).

Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu świetnie nadaje się jako inwestycja pod wynajem między innymi ze względu na bliskość wyższej uczelni. Wnętrze mieszkania przeszło kapitalny remont. W trakcie prac remontowych wymieniono wszystkie instalacje, łącznie z elektryczną. Mieszkanie we Wrocławiu do sprzedaży wraz z m.in. dobrej jakości zabudową kuchenną. Co więcej, właściciel dopuszcza sprzedaż mieszkania wraz z kompletnym umeblowaniem oraz wyposażeniem.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż we Wrocławiu prezentuje się następująco:
– salon
– 3 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu wraz z piwnicą oraz dostępem do strychu. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3372)

Kontakt:
Tel. +48 502 266 020
Tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...