Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 415 000 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 56 m2. Mieszkanie znajduje się na II piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 1980 roku. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu przygotowane od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu objęte słynnym programem „Sprzedaż bezpośrednia – kupujący nie płaci prowizji”, co oznacza, ze całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko sprzedający. Mieszkanie we Wrocławiu do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Atrakcyjna lokalizacja przy bocznej ulicy, blisko dworca PKP, Galerii Wroclavia i Dworca PKS to pierwsza z zalet tego mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu. Nieco dalej jest to wrocławskiego Rynku (ok. 4 km) oraz pl. Grunwaldzkiego (ok. 5,5 km). Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 2 sypialnie + salon + loggia + kuchnia + łazienka + wc + przedpokój. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu ogrzewane z sieci miejskiej. Okna PCV. Bardzo polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3403)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Inne w tej kategorii...