Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 375 000 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 56,5 m2. Mieszkanie znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku z 1980 roku. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu objęte popularnym wśród klientów programem „Sprzedaż bezpośrednia”, dzięki czemu kupujący nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Mieszkanie we Wrocławiu na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów WGN.

Doskonała lokalizacja w bliskim sąsiedztwie wyższej uczelni oraz słynnego w całej Europie drapacza chmur „Sky Tower” to jeden z najmocniejszych atutów tego mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu. Wszędzie blisko. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o naprawdę ogromnym potencjale. Znakomite zarówno do zamieszkania, jak i zakupu inwestycyjnego pod wynajem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży we Wrocławiu: salon + 2 sypialnie + kuchnia + łazienka z wc + przedpokój.

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu ogrzewane z sieci miejskiej. Okna PCV. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3404)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Inne w tej kategorii...