Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 350 000 zł

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 62 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z lat 60-tych. Ekspozycja okien w kierunkach północ – wschód – zachód. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu objęte zostało popularnym programem „Oferta bezpośrednia”, dzięki czemu wynagrodzenie dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu znajduje się w centrum, zaledwie 15 minut spacerem do Rynku. Wnętrze mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu tworzą:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Mieszkanie nadaje się do kapitalnego remontu, chociaż na podłogach w pokojach parkiet wciąż jest w dobrym stanie. Okna i stolarka drzwiowa oryginalne, drewniane. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu wraz z pomieszczeniem piwnicznym (5 m2). Ogrzewanie miejskie. Ciepła woda z junkersa. Cena mieszkania do negocjacji ze zdecydowanym klientem. Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15923)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 20
Tel. +48 502 266 125

Inne w tej kategorii...