Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 325 000 zł

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 49,69 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2014 roku. Ekspozycja okien w kierunkach wschód – zachód. Mieszkanie nadaje się od razu do wprowadzenia się nowych właścicieli. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu objęte zostało słynnym programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura pokrywa tylko sprzedający.

Wnętrze mieszkania tworzą następujące pomieszczenia: salon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka + przedpokój + balkon. Mieszkania na sprzedaż wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym (3,9 m2). Mieszkanie zostało niedawno odświeżone i obecnie wykończone jest w wysokim standardzie. Okna plastikowe. Kuchnia nowoczesna, niemal nowa, w pełni wyposażona.

W sypialni znajduje się pojemna szafa, wykonana na wymiar. W łazience oryginalne oświetlenie z możliwością zmian kolorów oświetlenia. Ogrzewanie centralne. Wspólna dla całego budynku kotłownia gazowa. Mieszkanie do sprzedaży wraz z opcją pozostawienia znajdującego się w nim wyposażenia. Pełna własność z księgą wieczystą. Cena mieszkania do negocjacji. Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15944)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 20
Tel. +48 502 266 125

Inne w tej kategorii...