Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 253 827 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 40,29 m2. Mieszkanie znajduje się na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu objęte zostało programem „Sprzedaż bezpośrednia”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko deweloper. Dodatkowo kupujący nie płaci również podatku PCC, gdyż mieszkanie pochodzi z rynku pierwotnego i sprzedawanie jest w stanie deweloperskim.

Mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: balkon + sypialnia + salon + aneks kuchenny + łazienka z wc + przedpokój. Atrakcyjna lokalizacja to kolejna z zalet tego mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu. Taka lokalizacja gwarantuje szybki dostęp do drogi wyjazdowej w kierunku Siechnic, Oławy i Opola. To również doskonałe miejsce dla każdego, kto jest związany z południową częścią miasta. Oferowane mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu stanowi ciekawą alternatywę dla znacznie droższych mieszkań położonych na Gaju i Tarnogaju.

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu z przynależnym miejscem postojowym w podziemnym garażu (18 000 zł) oraz komórką lokatorską (4 000 zł/m2). Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania. Posiadamy w ofercie ponad 120 ofert deweloperskich we Wrocławiu i okolicach. Zajmujemy się kompleksową, profesjonalną obsługą sprzedaży mieszkań i domów z rynku pierwotnego. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3361)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Inne w tej kategorii...