Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 232 000 zł

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 34,66 m2. Mieszkanie znajduje się na poziomie -1, w 4-kondygnacyjnej kamienicy z 1930 roku. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu objęte słynnym programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura ponosi strona sprzedająca.

Mieszkanie powstało z adaptacji lokalu usługowego i wykończone jest w wysokim standardzie, gotowe od razu do wprowadzenia się nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia z ich strony jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu wraz z kompletnym umeblowaniem widocznym na zdjęciach.

Atrakcyjna lokalizacja ok 15 minut od centrum miasta, w bezpiecznej, cichej i spokojnej okolicy to pierwsza z zalet tego mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu. W mieszkaniu panuje cisza, bowiem okna usytuowane są od strony podwórza. Duży atutem jest również przepiękny widok z okien na tereny zielone. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż we Wrocławiu:
– przedpokój
– łazienka
– aneks kuchenny
– salon
– sypialnia.

Wnętrze mieszkania odremontowane. W trakcie praco remontowych wstawiono nowe okna PCV oraz zamontowano antywłamaniowe rolety zewnętrzne. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu wyposażone jest w nowoczesne i bardzo wydajne, panelowe ogrzewanie elektryczne. Obecnie w tym mieszkaniu do sprzedaży we Wrocławiu nikt nie jest zameldowany. Księga wieczysta bez obciążeń. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3296)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
Tel. +48 502 266 125
Tel. +48 337 84 20

Inne w tej kategorii...