Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 229 000 zł

1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 27,2 m2. Mieszkanie znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku z 2012 roku. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu przygotowane od razu do zamieszkania przez przyszłego właściciela. Mieszkanie we Wrocławiu na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu objęte zostało programem „Kupujący nie płaci prowizji”, co oznacza, że całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko sprzedający.

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu znajduje się na terenie prestiżowego, kameralnego, zamkniętego osiedla. Blisko znajdują się dyskonty znanych sieci, osiedlowe sklepy, punkty usługowe oraz przystanki komunikacji miejskiej. Lokalizacja znakomita również pod kątem logistycznym, gdyż zapewnia znakomity dostęp do Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Wnętrze mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu tworzą: salon/sypialnia + taras + przedpokój + łazienka + kuchnia. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu doskonale nadaje się na inwestycję pod wynajem. Bardzo polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3373)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
tel. +48 71 337 84 15

Inne w tej kategorii...