Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 215 000 zł

1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 25,4 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku z 1960 roku. Ekspozycja okien na południe. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu przygotowane od razu do zamieszkania przez przyszłych właścicieli. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu objęte słynnym i popularnym wśród klientów programem „Sprzedaż bezpośrednia”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko sprzedający.

Prestiżowa, atrakcyjna lokalizacja w samym centrum miasta, pełna własność i księga wieczysta bez obciążeń to najmocniejsze atuty tego mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń:
– salon/sypialnia
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój

Z okiem rozpościera się imponujący widok na zielone, spokojne podwórko. Wnętrze mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu zostało odświeżone (podłoga wycyklinowana, wstawione nowe, plastikowe okna, na ścianach położone gładzie, ściany pomalowane etc.). Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców są solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne. Wszystkie media miejskie. Zapraszam na prezentację mieszkania we Wrocławiu na sprzedaż.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15939)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 20
Tel. +48 502 266 125

Inne w tej kategorii...