Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 176 640 zł

1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 27,6 m2. Mieszkanie znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku w prestiżowej dzielnicy Krzyki. Cena za metr kwadratowy na poziomie 6 400 zł sprawia, że to jedna z najtańszych kawalerek w mieście. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu objęte zostało słynnym i popularnym wśród klientów programem „Sprzedaż bezpośrednia”. Kupujący nie płaci nie tylko prowizji dla biura, ale również podatku PCC. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa deweloper.

Wnętrze mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu tworzą: salon/sypialnia + aneks kuchenny + łazienka + przedpokój + taras. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu doskonale nadaje się również pod inwestycję (wynajem). Wraz z mieszkanie opcjonalnie można dokupić miejsce postojowe w podziemnym garażu (20 000 zł) oraz komórkę lokatorską (2 500 zł/m2).

Atrakcyjna lokalizacja w najbardziej zielonej dzielnicy miasta to pierwsza z zalet tego mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu. Polecam i zapraszam do kontaktu. Informacje dotyczące tego mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3326)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...