Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 1 522 080 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 96,64 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku. Ekspozycja okien w kierunkach: północ – południe. Wnętrze tego mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu wykończone jest niezwykle luksusowo, w najwyższym standardzie i przy użyciu jedynie najlepszej klasy materiałów. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu objęte zostało słynnym i popularnym wśród klientów programem „Sprzedaż bezpośrednia”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa sprzedający.

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu zaprojektowane i zaaranżowane na najwyższym poziomie. tutaj każdy wysmakowany detal podkreśla wyjątkowość. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży we Wrocławiu prezentuje się następująco:
– salon
– jadalnia
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– hol
– łazienka
– wc
– 2 balkony

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu kompletnie umeblowane oraz wyposażone. W kuchni najwyższej klasy meble drewniane, blaty granitowe i wysokiej klasy sprzęty AGD. Komfort użytkowania mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu podnosi rozprowadzone na całej jego powierzchni ogrzewanie podłogowe oraz klimatyzacja (w salonie). Wraz z oferowanym mieszkaniem na sprzedaż we Wrocławiu istnieje opcja dokupienia miejsca garażowego pod budynkiem (15,87 m2) za 75 000 zł oraz komórki lokatorskiej (2,29 m2) za 10 000 zł.

Na osobną uwagę zasługuje atrakcyjna lokalizacja na terenie zamkniętego, zielonego osiedla. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwają concierge oraz inteligentne systemy elektroniczne. Nieopodal wszystkie niezbędne usługi oraz bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3291)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Inne w tej kategorii...