Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 1 100 000 zł

4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 130 m2. Mieszkanie znajduje się na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu przygotowane od razu do wprowadzenia się nowych właścicieli. Wnętrze mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu niezwykle luksusowe, nowoczesne i bardzo komfortowe. Do mieszkania przynależą aż 2 tarasy (12 m2 i 5 m2) oraz odrębny, zamykany, podziemny garaż. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży we Wrocławiu prezentuje się następująco:
na PARTERZE znajdują się:
– salon
– 2 tarasy
– aneks kuchenny
– 2 gabinety
– łazienka
– pomieszczenie gospodarcze/pralnia
– przedpokój
na PIĘTRZE znajdują się:
– sypialnia
– open space

Wnętrze mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu wykończone w wysokim standardzie, niezwykle estetyczne, w wyczuciem dobrego smaku. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu klimatyzowane. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu adresowane do najbardziej wymagających klientów, dla których priorytetem są: luksus, komfort, bezpieczeństwo oraz atrakcyjna lokalizacja. Cena mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu podlega indywidualnej negocjacji.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-964)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549

Inne w tej kategorii...