Mieszkanie Wrocław Grabiszyn sprzedaż za 699 000 zł

4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 136,95 m2. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, w 4-kondygnacyjnej kamienicy. Ekspozycja okien w kierunkach północ – południe. Mieszkanie nadaje się od razu do zamieszkania przez przyszłych właścicieli. Wnętrze mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu rozkładowe i komfortowe, po remoncie. W trakcie prac remontowych wymieniono wszystkie instalacje, łącznie z pionami wodno-kanalizacyjnymi. Dużą zaletą tego mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu jest jego znakomita lokalizacja nieopodal centrum.

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o dużym potencjale, który można wykorzystać, prowadząc tu działalność komercyjną, jak na przykład biuro, kancelarię albo gabinety lekarskie. Wnętrze mieszkania tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– 3 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– pralnia
– wc
– hol
– garderoba.

Komfort użytkowania tego mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu podnosi rozprowadzone w łazience, holu i kuchni ogrzewanie podłogowe. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne. Zapraszam serdecznie na prezentację mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu. Mieszkanie objęte zostało słynnym programem „Sprzedaż bezpośrednia”, dzięki czemu kupujący nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa sprzedający.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15825)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 20
Tel. +48 502 266 125

Inne w tej kategorii...