Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 446 904 zł

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu Fabryczna o powierzchni 62,2 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze, w 7-kondygnacyjnym budynku. Ekspozycja okien w kierunku wschodnim. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu objęte zostało słynnym i popularnym wśród klientów programem „Sprzedaż bezpośrednia”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko deweloper. Dodatkowo kupujący nie płaci również podatku PCC, gdyż mieszkanie pochodzi z rynku wtórnego i sprzedawane jest w standardzie deweloperskim.

Atrakcyjna lokalizacja na terenie zamkniętego osiedla przy ładnym parku to pierwsza z największych zalet tego mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu. Lokalizacja gwarantuje znakomity dojazd do centrum (15 minut). Nowoczesna, ponadczasowa architektura. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży we Wrocławiu prezentuje się następująco: salon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka + przedpokój + garderoba + taras.
Możliwość wydzielenia w pokoju dziennym dodatkowej sypialni o powierzchni ok. 12 m2.

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu wraz z opcją dokupienia miejsca postojowego w podziemnym garażu (36 900 zł za jedno), a także komórki lokatorskiej (w cenie 2 500 zł/m2). Posiadamy w ofercie ponad 120 ofert deweloperskich we Wrocławiu i okolicach. Zajmujemy się kompleksową profesjonalną obsługą sprzedaży mieszkań i domów z rynku pierwotnego. Polecam i zapraszam do kontaktu w sprawie ofert. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3362)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
Tel. +48 502 266 125
Tel. +48 71 337 84 20

Inne w tej kategorii...