Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 399 900 zł

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 48,85 m2. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku z 2010 roku. Mieszkanie objęte zostało słynnym programem „Sprzedaż bezpośrednia”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko sprzedający.

Prestiżowa lokalizacja w elitarnym apartamentowcu to pierwsza z zalet tego mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu. Luksusowy apartament znajduje się w jednej z najlepszych punktów na mapie Wrocławia. Budynek słynie ze swojej elegancji, oryginalnej architektury, stylu i komfortu. Ponadto lokalizacja zapewnia znakomity dojazd do centrum. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o bardzo dużym potencjale, który można wykorzystać prowadząc tu działalność komercyjną (biuro) bądź potraktować jako lokatę kapitału pod późniejszy wynajem.

Komfort użytkowania mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu podnosi rozprowadzona klimatyzacja. Wnętrze mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka + pomieszczenie gospodarcze – garderoba + przedpokój + balkon/taras. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu wyróżnia się ponadto niskimi kosztami eksploatacji.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3411)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Inne w tej kategorii...