Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 375 000 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 64,4 m2. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 1989 roku. Ekspozycja okien w kierunkach wschód – zachód. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu objęte popularnym wśród klientów programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura opłacone jest przez sprzedającego. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu wyróżnia się niebywale atrakcyjną lokalizacją, na cichym, spokojnym i zielonym osiedlu. Nieopodal mieści się szkoła, liczne sklepy, przedszkole, las.

Wnętrze mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu wykończone w wysokim standardzie, w pełni rozkładowe. Tworzą je następujące pomieszczenia: salon + balkon + 2 sypialnie + kuchnia + przedpokój + łazienka + wc + komórka lokatorska (piwnica). Dużym atutem i ozdobą mieszkania jest znajdujący się w salonie murowany kominek. Niezwykle efektownie wygląda również kuchnia wyposażona w robione na specjalne zamówienie meble z dębowymi frontami. W cenie mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu ujęto już całe wyposażenie widoczne na zdjęciach. Komfort użytkowania mieszkania podnosi również zainstalowana klimatyzacja. Cena mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu podlega indywidualnej negocjacji ze zdecydowanym klientem. Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15931)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 20
Tel. +48 502 266 125

Inne w tej kategorii...