Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 350 000 zł

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 62 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z lat 60-tych ubiegłego wieku. Ekspozycja okien w kierunkach wschód, zachód i północ. Mieszkanie na wynajem objęte jest programem „Oferta bezpośrednia – wynagrodzenie dla biura opłacone przez sprzedającego”. Prestiżowa, nobilitująca lokalizacja w centrum miasta, zaledwie 15 minut spacerem do Rynku to pierwsza z zalet tego mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu prezentuje się następująco:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu nadaje się do kapitalnego remontu. Do mieszkania przynależny pomieszczenie piwniczne (5 m2). Ogrzewanie miejskie. Cena mieszkania podlega indywidualnej negocjacji. Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15923)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 20
Tel. +48 502 266 125

Inne w tej kategorii...