Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 275 000 zł

3-pokojowe mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu o powierzchni 81,68 m2. Mieszkanie znajduje się w przyziemiu 3-kondygnacyjnego budynku z 2006 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – tylko 3 367 zł. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu nadaje się od razu do zamieszkania. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu zostało zaadaptowane z lokalu usługowego (osobne wejście z klatki schodowej). Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o dużym potencjale doskonale nadające się na inwestycję (np. hostel, wynajem dla pracowników lub dla studentów). Rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się następująco:
– salon
– aneks kuchenny
– łazienka
– kotłownia.

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu posiada wszystkie niezbędne podłączenia. Chociaż obecnie ma charakter lokalu użytkowego, to istnieje możliwość zmiany sposobu użytkowania na mieszkalny. Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu znajduje się na terenie znanego, wrocławskiego osiedla z pełną infrastrukturą.

Informacje dotyczące mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (

0)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
Tel. +48 71 337 84 11

Inne w tej kategorii...