Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 235 000 zł

1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 30 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 2000 roku. Ekspozycja okien w kierunku wschodnim. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu objęte programem „Sprzedaż bezpośrednia”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa jedynie sprzedający.

Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon/sypialnia + kuchnia + łazienka + przedpokój. Mieszkanie na sprzedaż wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Z okien widok na zieleń. Atrakcyjna lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy to kolejna z zalet tego mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu. To również znakomity punkt pod względem logistycznym ze znakomitym dojazdem do obwodnicy (AOW).

Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu przygotowane od razu do wprowadzenia się nowych właścicieli. Mieszkanie z dużym potencjałem, który można wykorzystać jako lokata kapitału albo inwestycja, gdyż mieszkanie jest obecnie wynajmowane, a najemca deklaruje chęć dalszego przedłużenia umowy na co najmniej rok. Wnętrze mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu niezwykle zadbane, komfortowe i estetyczne.

Bezpieczeństwa wszystkich domowników strzegą solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu z pełną własnością. Zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15946)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
Tel. +48 502 266 125
Tel. +48 71 337 84 20

Inne w tej kategorii...