Mieszkania Wrocław Stare Miasto do wynajęcia w cenie 3 000 zł/miesięcznie

Mieszkania, 3 pokoje, Wrocław Stare Miasto do wynajmu. Atrakcyjna cena, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na wynajem Wrocław Stare Miasto. Kolejne zalety to na pewno poszukiwany na rynku metraż 52 mkw., usytuowanie na IV piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi. Budynek wybudowany w 2016 roku o 7 kondygnacjach. Rynek wtórny. Wystawa okien w kierunkach południowy zachód. Mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto nadaje się od razu do zamieszkania.

Wnętrze mieszkania do wynajmu Wrocław Stare Miasto zostanie kompletnie umeblowane i wyposażone pod najemcę po uzgodnieniu. Mieszkania do wynajęcia Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– łazienka
– przedpokój
– balkon.

Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszą ogólnodostępne miejsca parkingowe (wjazd zamykany szlabanem na pilota). W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja jednomiesięczna. Mieszkania na wynajem adresowane do osób poszukujących wygody, luksusu oraz ceniących sobie wysoką jakość. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11841)

Kontakt:
e-mail: boleslawiec@wgn.pl

Inne w tej kategorii...