MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ WROCŁAW STARE MIASTO

1Mieszkanie, 3 pokoje, sprzedaż, Wrocław, Stare Miasto, ul. Kościuszki
Oferta 0%! – Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Biura!Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie we Wrocławiu, w dzielnicy Stare Miasto, ul. Kościuszki, o powierzchni 87 m2, w bardzo korzystnej lokalizacji.
Mieszkanie zlokalizowane na I piętrze czteropiętrowej, bardzo zadbanej stylowej kamienicy. Ze względu na położenie i niskie koszty utrzymania (200 zł) nadaje się idealnie jako mieszkanie dla rodziny jak i pod wynajem.

Więcej informacji pod nr tel. 696 436 549 lub 71 786 42 40.

Mieszkanie przestronne,rozkładowe, składa się z pięknego pokoju dziennego 23,5m2 – okna z wystawą na południe, sypialni 18m2 z balkonem 3,5m2, sypialni 17 m2, odrębnej jasnej kuchni z meblami i sprzętem AGD w zabudowie, łazienki oraz przedpokoju. Lokal bardzo zadbany i czysty, nowe okna PCV, na podłodze zadbany dębowy parkiet i kafle, ogrzewanie gazowe – piec dwufunkcyjny. Nowe drzwi wejściowe. Wysokość pomieszczeń 3,2m, w części pomieszczeń zachowane oryginalne gzymsy na suficie. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, na bieżąco remontowany, wymienione wszystkie instalacje elektryczne i gazowe, nowe okna, wyremontowana klatka schodowa, domofon.
Ciche i bezpieczne podwórko z możliwością parkowania samochodów.

Oferta atrakcyjna ze względu na lokalizację i powierzchnię mieszkania, zarówno do użytku własnego, jak i w celu inwestycyjnym.
Powierzchnia mieszkania, stan jak i położenie w stylowej kamienicy stwarzają szerokie możliwości zaprojektowania własnej aranżacji wnętrz.

Założona księga wieczysta.

Cena: 385 000 zł

SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA BIURA!!

Więcej informacji udzieli Państwu Małgorzata Pakuła tel.: 696 436 549, e-mail: m.pakula@wgn.pl
WGN o/Wrocław
ul. Powstańców Śląskich 125/102

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Nr oferty: 150-153

Inne w tej kategorii...