Apartament Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 812 000 zł

Apartament, 3 pokoje, Wrocław Stare Miasto sprzedaż. Apartament do sprzedaży Wrocław mieści się w budynku z 2008 roku. Powierzchnia apartamentu na sprzedaż Wrocław to wygodne 62,5 m2. Niezwykle atrakcyjnie kształtuje się na pewno cena za metr kwadratowy wynosząca 12 992 zł/m2. Warto podkreślić, że apartament do sprzedaży Wrocław znajduje się w 9-kondygnacyjnym wieżowcu z ciekawą wystawą okien. Konkurencyjna cena 812 tys. zł, pochodzenie z rynku pierwotnego/wtórnego oraz zastany standard pozwalają nowym mieszkańcom na wprowadzenie się tu bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Apartament na sprzedaż Wrocław usytuowane jest na VIII piętrze.

Apartament do sprzedaży Wrocław poszczycić się może prestiżową lokalizacją na Starym Mieście, w odległości ok. 10 minut spacerem od Rynku. Na wyciągnięcie ręki liczne sklepy, szkoła, przedszkola, przychodnie, a także punkty usługowe. Lokalizacja zapewnia doskonały dojazd we wszystkich kierunkach. Apartament na sprzedaż Wrocław gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa, co zawdzięcza całodobowej ochronie, monitoringowi oraz reprezentacyjnej recepcji. Apartament do sprzedaży Wrocław doskonale nadaje się również jako zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie albo/i odsprzedaży po pewnym czasie z zyskiem.

Apartament na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– łazienka
– wc.

Polecam i zapraszamy na prezentację tego apartamentu do sprzedaży Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na www.wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup lub remont apartamentu na sprzedaż Wrocław. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji bezpieczeństwo oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Rynku. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz zasady Kodeksu Etyki Zawodowej.

Informacje dotyczące apartamentu na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16314)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl

Inne w tej kategorii...