Apartament Wrocław Stare Miasto na sprzedaż w cenie 350 000 zł

Apartament typu studio, Wrocław Stare Miasto na sprzedaż. Apartament do sprzedaży Wrocław Stare Miasto pochodzi z rynku pierwotnego i mieści się w czterokondygnacyjnym budynku. Rok budowy – 2010. Ogromnym plusem jest z pewnością przemyślany metraż 34 m2, bezpieczne, trzecie piętro a także znakomita cena za metr kwadratowy – 10 294 zł/mkw. Długą listę zalet uzupełniają: korzystna lokalizacja, a także atrakcyjna ekspozycja okien w kierunku zachodnim. Standard deweloperski. Apartament do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Apartament na sprzedaż Wrocław poszczycić się może prestiżową lokalizacją na terenie elitarnej inwestycji, w samym centrum miasta. Z okien rozpościera się imponujący widok na rzekę. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu Wrocław tworzą:
– salon/sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży Wrocław to piękno w czystej postaci, które swą architekturą nawiązuje do reprezentacyjnych willi miejskich usytuowany w cenionej okolicy, wśród zieleni. Luksusowy apartament na sprzedaż Wrocław mieści się nieopodal Rynku, galerii handlowych, lokali gastronomicznych, punktów usługowych oraz sklepów. To dobra lokalizacja dla amatorów aktywnego wypoczynku ze względu na bliskość ścieżek rowerowych oraz spacerowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży Wrocław o ogromnym potencjale, który znakomicie nadaje się również jako zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie albo odsprzedaży ze znacznym zyskiem. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż Wrocław.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16225)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...