Apartament Wrocław Stare Miasto do wynajęcia w cenie 2 500 zł/miesięcznie

Apartament, 2 pokoje, Wrocław Stare Miasto do wynajmu. Atrakcyjna cena, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego apartamentu na wynajem Wrocław Stare Miasto. Kolejne zalety to na pewno wygodny metraż 47 mkw., usytuowanie na VIII piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi. Budynek wybudowany w 2016 roku o 16 kondygnacjach. Rynek wtórny. Wystawa okien w kierunku południowy zachód. Apartament do wynajęcia Wrocław Stare Miasto nadaje się od razu do zamieszkania.

Apartament do wynajęcia Wrocław położony jest w jednym z najbardziej prestiżowych apartamentowców w mieście. Wnętrze apartamentu do wynajmu Wrocław zostanie kompletnie umeblowane i wyposażone pod najemcę po uzgodnieniu z wynajmującym. Z okiem apartamentu na wynajem Wrocław rozpościera się imponujący widok na panoramę miasta.

Apartament do wynajęcia Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon

W pierwszym miesiącu wynajmu apartamentu Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Apartament do wynajęcia Wrocław adresowany do osób poszukujących wygody, luksusu oraz ceniących sobie wysoką jakość mieszkania. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11926)

Kontakt:
e-mail: boleslawiec@wgn.pl

Inne w tej kategorii...