Apartament Wrocław Śródmieście do wynajmu w cenie 2 800 zł/m-c

Apartament, 3 pokoje, Wrocław Śródmieście do wynajmu. Oferowany na wynajem apartament Wrocław Śródmieście znajduje się na IV piętrze. Duża zaletą apartamentu do wynajęcia Wrocław Śródmieście jest również jego funkcjonalny metraż 76 m2, bezpieczna lokalizacja w 4-kondygnacyjnym budynku oraz gustowne wykończenie. Do długiej listy zalet warto dodać również korzystną lokalizację oraz ekspozycję okien na południe, a także konkurencyjną cenę. Apartament do wynajmu Wrocław Śródmieście przygotowany do zamieszkania przez nowych najmujących.

Atrakcyjna lokalizacja na terenie nowego osiedla, w bliskiej odległości od uczelni i Rynku to kolejna z zalet tego apartamentu do wynajęcia Wrocław. Rozkład pokoi i pomieszczeń w apartamencie na wynajem Wrocław Śródmieście:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– 2 łazienki
– 2 balkony
– przedpokój.
Wnętrze apartamentu do wynajmu Wrocław Śródmieście niezwykle ciepłe i słoneczne. Gwarancją bezpieczeństwa jest zainstalowany system monitoringu oraz ogrodzone osiedle. Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy wliczone w cenę miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe.

W pierwszym miesiącu wynajmu apartamentu Wrocław Śródmieście obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznej kwoty najmu. Zapraszam na prezentację tego apartamentu na wynajem Wrocław Śródmieście. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę -15194. Informacje dotyczące apartamentu do wynajmu Wrocław Śródmieście zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu na wynajem Wrocław Śródmieście oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12403)

Kontakt:
e-mail: boleslawiec@wgn.pl

Inne w tej kategorii...