Apartament Wrocław Psie Pole do wynajmu w cenie 2 400 zł/miesięcznie

Apartament, 2 pokoje, Wrocław Psie Pole na wynajem. Apartament do wynajmu Wrocław Psie Pole przygotowany do wprowadzenia się nowych najmujących. Rynek wtórny. Budynek wzniesiony w 2019 roku i liczy 8 kondygnacji. Apartament do wynajęcia Wrocław Psie Pole urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać funkcjonalny metraż 42,25 mkw., II piętro oraz wygodny rozkład pomieszczeń.

Apartament Wrocław Psie Pole na wynajem w ramach znanego i cenionego przez naszych klientów programu „Oferta bezpośrednia,  najemca nie płaci prowizji”, co oznacza, że całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko właściciel. Rozkład pokoi i pomieszczeń w apartamencie do wynajmu Wrocław Psie Pole:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– przedpokój
– łazienka.
– balkon widokowy.
Wnętrze apartamentu na wynajem Wrocław Psie Pole jest kompletnie umeblowane i wyposażone.

Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy wliczone w kwotę najmu miejsce postojowe w garażu podziemnym w budynku. Długą listę zalet apartamentu do wynajęcia Wrocław Psie Pole zamyka znakomita lokalizacja z dobrym dojazdem do centrum oraz terenów rekreacyjnych. Apartament do wynajmu Wrocław Psie Pole doskonale nadaje się dla pary lub singla. Pierwszy najem. W pierwszym miesiącu wynajmu apartamentu Wrocław Psie Pole obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Preferowany najem okazjonalny. Polecam i zapraszam na prezentację tego apartamentu do wynajmu Wrocław Psie Pole.

Informacje dotyczące apartamentu do wynajęcia Wrocław Psie Pole zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu do wynajmu Wrocław Psie Pole oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15551)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...