Apartament Wrocław Psie Pole do wynajęcia w cenie 3 500 zł/miesięcznie

Apartament, 5 pokoi, Wrocław Psie Pole do wynajmu. Budynek wybudowany w 2019 roku o 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Apartament do wynajęcia Wrocław Psie Pole nadaje się od razu do zamieszkania. Doskonała lokalizacja, dobry standard oraz atrakcyjna cena to najmocniejsze atuty tego apartamentu na wynajem Wrocław Psie Pole. Kolejne zalety to na pewno duży metraż 100 mkw., usytuowanie na I piętrze oraz ciekawy rozkład pomieszczeń i pokoi. Apartament do wynajęcia Wrocław Psie Pole objęty został popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Wnętrze apartamentu do wynajmu Wrocław Psie Pole o niepełnym rozkładzie:
– kuchnia
– wc
– 4 sypialnie
– salon
– łazienka
– garderoba
– przedpokój
– balkon.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w apartamencie na wynajem Wrocław Psie Pole są kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. Dla podwyższenia komfortu zainstalowano we wnętrzu ogrzewanie podłogowe. Salon zdobi elegancki kominek. Przyszli najemcy będą mogli korzystać z części ogrodu.

Atrakcyjna lokalizacja – apartament do wynajęcia Wrocław Psie Pole zapewnia znakomity dojazd do centrum miasta (ok. 20 minut) oraz do terenów rekreacyjnych nad Odrą. W pierwszym miesiącu wynajmu apartamentu Wrocław Psie Pole obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Zapraszam na prezentację tego apartamentu do wynajmu Wrocław Psie Pole.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15538)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@pgnpress.pl

Inne w tej kategorii...