Apartament Wrocław Krzyki sprzedaż za 1 200 000 zł

Apartament, 3 pokoje, Wrocław Krzyki do sprzedaży. Apartament do sprzedaży Wrocław Krzyki nadaje się od razu do zamieszkania. Rynek wtórny. Budynek wzniesiony w 2008 roku o 6 kondygnacjach. Kolejne zalety to na pewno poszukiwany na rynku metraż 107 mkw., usytuowanie na IV i V piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy 11 215 zł, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to kolejne z długiej listy zalet tego apartamentu na sprzedaż Wrocław Krzyki.

Apartament na sprzedaż zaaranżowany na 2 poziomach z dwoma balkonami oraz przepięknym tarasem. Atrakcyjna lokalizacja na wrocławskich Krzykach, w bardzo bliskiej odległości od Parku Klecińskiego i Parku Południowego to kolejne z zalet tego apartamentu do sprzedaży Wrocław Krzyki. W pobliżu znajduje się wiele dobrych restauracji, licznych sklepów spożywczych, punktów usługowo-handlowych oraz rozległych terenów zielonych. To znakomita miejsce sprzyjające odpoczynkowi i rekreacji (parki, ścieżki spacerowe, rowerowe, rzeka, plaża miejska).

Lokalizacja zapewnia doskonały dojazd do centrum. Apartament na sprzedaż Wrocław Krzyki składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM I: kuchnia + częścią jadalniana + spiżarnia + pokój + balkon + łazienka z wc + przedpokój
POZIOM II: salon + sypialnia + balkon + garderoba + przedpokój + łazienka z wc.
Z tarasu rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na zieloną okolicę.

Apartament do sprzedaży Wrocław Krzyki znakomicie nadaje się dla zwolenników pięknych i funkcjonalnych wnętrz oraz osób lubiących korzystać z dobrodziejstw dostępnej infrastruktury miejskiej oraz ceniących bliskość natury sprzyjającej rekreacji i uprawianiu sportu. Do apartamentu na sprzedaż Wrocław Krzyki przynależy miejsce postojowe w garażu w cenie 35 000 zł (dodatkowo płatne). Serdeczne zapraszam na prezentację tego apartamentu na sprzedaż Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące apartamentu do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-672)

Kontakt:
e-mail: a.tchorz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...