Apartament Wrocław Krzyki na wynajem w cenie 6 200 zł/miesięcznie

Apartament, cztery pokoje, Wrocław Krzyki do wynajęcia. Do najmocniejszy zalet oferowanego na wynajem apartamentu Wrocław Krzyki należą: dogodna lokalizacja oraz dobry standard wykończenia. Nie można zapomnieć o dużej powierzchni 100 mkw. oraz atrakcyjnej cenie. Apartament do wynajęcia Wrocław Krzyki znajduje się w budynku o trzech kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi to kolejna z długiej listy jego zalet. Rynek wtórny. Apartament na wynajem Wrocław Krzyki gotowy do wprowadzenia się nowych lokatorów. Apartamentu do wynajmu Wrocław Krzyki znakomicie nadaje się dla pary lub rodziny lubiących korzystać z dobrodziejstw dostępnej infrastruktury miejskiej oraz ceniących uroki życia na kameralnym osiedlu. To także świetna propozycja dla firm. Apartament do wynajęcia Wrocław Krzyki doskonale sprawdzi się w roli biura z branży IT, biura finansowego, rachunkowego etc.

Prestiżowa lokalizacja na terenie zamkniętego, spokojnego i zielonego osiedla to kolejna z zalet tego apartamentu na wynajem Wrocław Krzyki. Szybko i dogodnie można stąd dojechać do centrum miasta. Apartament do wynajęcia Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PIERWSZYM POZIOMIE: przedpokój + kuchnia + wc + salon + taras
na DRUGIM POZIOMIE: 3 pokoje + wc + łazienka.
Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy miejsce postojowe w podziemnym garażu. Serdecznie zapraszam na prezentację tego apartamentu do wynajęcia Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące apartamentu do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-647)

Kontakt:
e-mail: a.tchorz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...