Apartament Wrocław Krzyki na wynajem w cenie 4 200 zł/m-c

Apartament, 2 pokoje, Wrocław Krzyki na wynajem. Oferowany do wynajęcia apartament Wrocław Krzyki mieści się na 32. piętrze w budynku z 2014 roku. Ogromną zaletą tego apartamentu do wynajmu Wrocław Krzyki jest również jego wygodny metraż 50,7 mkw., bezpieczna lokalizacja w 51-kondygnacyjnym budynku, a także gustowne wykończenie. Do długiej listy zalet warto dodać również ekspozycję okien na zachód oraz konkurencyjną cenę. Apartament na wynajem Wrocław Krzyki przygotowany do zamieszkania przez nowych najmujących.

Apartament do wynajęcia Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + sypialnia + łazienka + aneks kuchenny + hol. Wszystkie pomieszczenia w oferowanym do wynajmu apartamencie Wrocław zostały umeblowane oraz wyposażone w najwyższym standardzie. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno ogromne miejsce parkingowe. Apartament na wynajem Wrocław zapewnia przyszłym najemcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. O to pierwsze troszczy się zaawansowany monitoring oraz profesjonalna, całodobowa ochrona. Komfort natomiast gwarantuje np. klimatyzacja oraz inteligentne systemy sterowaniem oświetleniem, temperaturą, otwieraniem okna itd.).

Apartament do wynajęcia Wrocław zakwalifikowany został do prestiżowego programu „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Apartament do wynajmu Wrocław oferuje przyszłym właścicielom zapierające dech w piersiach widoki z okien na panoramę Wrocławia. Warto dodać, że to ścisłe centrum miasta, a apartament na wynajem Wrocław mieści się w jednym z najwyższych w Europie apartamentowców, gdzie znajdziemy pasaż handlowo-usługowy, restaurację, kawiarnię, kręgielnię, klub bilardowy, SPA z jacuzzi i saunami, fitness, punkty usługowe, ścieżkę biegowa na dachu, plac zabaw, pomoc techniczną, serwis sprzątający, consierge’a, recepcję itp. Na koniec warto dodać, że lokalizacja gwarantuje szybki dojazd na lotnisko i autostradę. Apartament do wynajęcia Wrocław doskonale nadaje się dla singla lub pary.

Informacje dotyczące apartamentu do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15662)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Inne w tej kategorii...