Apartament Wrocław Krzyki do wynajmu w cenie 6 500 zł/miesięcznie

Apartament, trzy pokoje, Wrocław Krzyki na wynajem. Apartament do wynajęcia Wrocław Krzyki urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać ogromny metraż 107 mkw., czwarte piętro oraz wygodny rozkład. Budynek wzniesiony w 2009 roku i liczy sześć kondygnacji. Rynek wtórny. Apartament do wynajmu Wrocław Krzyki przygotowany do wprowadzenia się nowych najmujących. W pierwszym miesiącu wynajmu apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 13 000 zł.

Osoby zmotoryzowane z pewnością zainteresuje opcja wynajęcia garażu podziemnego (w cenie 400 zł/m-c) lub parkowania z ogólnodostępnych miejsc parkingowych. Apartament do wynajęcia Wrocław Krzyki adresowany do najbardziej wymagających klientów, dla których komfort, przestrzeń, luksus i prestiż to priorytety. Na osobną uwagę zasługuje nobilitująca lokalizacja w jednej z najbardziej elitarnych dzielnic. W sąsiedztwie znajduje się park, dużo terenów zielonych i rekreacyjnych, jak ścieżki spacerowe, rowerowe i plaża miejska. W okolicy nie brakuje prestiżowych restauracji, wielu sklepów i punktów usługowych. Dogodny i szybki dojazd do centrum.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w apartamencie do wynajmu Wrocław Krzyki są całkowicie umeblowane i wyposażone. Niezwykle efektownie wygląda tarasu z zapierającym dech w piersiach widokiem na zieleń i okolicę. Wnętrze oferowanego na wynajem apartamentu Wrocław Krzyki tworzą:
na PIERWSZYM POZIOMIE znajdziemy:
– przedpokój
– kuchnię
– łazienkę z wc
– część jadalnianą
– balkon
– pokój
– spiżarnię
na DRUGIM POZIOMIE znajdziemy:
– łazienkę z wc
– garderobę
– open space
– balkon
– sypialnię
na TRZECIM POZIOMIE znajdziemy:
– taras.

Zapraszam na prezentację tego apartamentu na wynajem Wrocław Krzyki. Informacje dotyczące apartamentu do wynajęcia Wrocław Krzyki zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu do wynajmu Wrocław Krzyki oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-646)

Kontakt:
e-mail: a.tchorz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...