Apartament Wrocław Fabryczna na sprzedaż w cenie 970 000 zł

Apartament, 4 pokoje, Wrocław Fabryczna na sprzedaż. Apartament na sprzedaż Wrocław znajduje się w estetycznym, 5-kondygnacyjnym budynku z 2006 roku i oferowany jest w konkurencyjnej rynkowo cenie 970 tys. zł. Apartament do sprzedaży Wrocław przygotowany do wprowadzenia się nowych właścicieli. Mocnym atutem jest na pewno pochodzenie z rynku wtórnego, olbrzymia powierzchnia 103,8 m2, a także położenie na III piętrze. Wisienką na torcie oferowanego na sprzedaż apartamentu Wrocław jest na pewno ciekawa cena za metr kwadratowy wynosząca 9 345 zł/m2.

Apartament do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Apartament na sprzedaż Wrocław zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim komfortowym, 2-poziomowym wnętrzem zaprojektowanym w eleganckim i wyszukanym stylu. Apartament do sprzedaży Wrocław znakomicie nadaje się do zamieszkania dla rodziny, ale również jako inwestycja pod dochodowy wynajem.

Apartament do sprzedaży Wrocław zachwyca swoją malowniczą lokalizacją na terenie jednego z najładniejszych osiedli mieszkaniowych. Wokół sklepy, place zabaw, szkoły, tereny spacerowe. Nie brakuje tu również zieleni i spacerowych alei. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum i na autostradę A4. Rozkład pokoi i pomieszczeń w apartamencie na sprzedaż Wrocław:
POZIOM 1: pokój dzienny + balkon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + łazienka + przedpokój
POZIOM 2: sypialnia + pokój kąpielowy + garderoba + antresola z prześwitem na dolny salon.
Ciekawostką jest wysoki sufit w salonie – 4,5 metra. W pozostałych pomieszczeniach 2,7 metrów.

Apartament na sprzedaż Wrocław godny polecenia. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego apartamentu do sprzedaży Wrocław. WGN Nieruchomości to największa sieć biur nieruchomości w Polsce, posiadająca swoje przedstawicielstwa w innych krajach. Obecnie skupia ponad 100 biur na terenie całego kraju. Jesteśmy na rynku już 31 lat. Przeprowadziliśmy ponad 225 000 transakcji. Naszych klientów obsługuje ponad 650 agentów nieruchomości. Specjalizujemy w się w obsłudze rynku nieruchomości premium oraz komercyjnym.

Informacje dotyczące apartamentu do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16323)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl

Inne w tej kategorii...