Apartament do wynajęcia Wrocław za 2 700 zł/m-c

Luksusowy apartament do wynajmu we Wrocławiu (dolnośląskie). Powierzchnia 76 metrów kwadratowych. IV piętro w 4-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Ekspozycja okien na południe. Cena – 2 700 złotych miesięcznie. Ekskluzywny apartament na wynajem o funkcjonalnym rozkładzie z 3 pokojami. Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Dzięki temu nowi lokatorzy mogą wprowadzić się niemal w każdej chwili bez potrzeby ponoszenia wydatków finansowych.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca swoim wysokim komfortem, prestiżem oraz znakomitą lokalizacją nieopodal Rynku. Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– 2 łazienki
– 2 balkony.
Kuchnia jest kompletnie umeblowana i wyposażona. Wnętrza niezwykle ciepłe i słoneczne.

Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwa monitoring. Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresują liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe oraz przynależne i ujęte w cenie miejsce parkingowe w podziemnym garażu. Nieopodal rozległe tereny zielone. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznej kwoty najmu. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12164)

Kontakt:
e-mail: boleslawiec@wgn.pl

Inne w tej kategorii...