Mieszkanie Wrocław Fabryczna wynajem za 1 700 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Fabryczna wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna to 37,6 metra kwadratowego. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Fabryczna zlokalizowane jest na II piętrze. Budynek o 6 kondygnacjach z rynku wtórnego. Mieszkanie do wynajmu Wrocław nadaje się od razu do zamieszkania. Mieszkanie do wynajmu Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław: salon + kuchnia + sypialnia + łazienka + przedpokój. Mieszkanie wyposażone w niezbędne sprzęty kuchni i pozostałych pomieszczeń. Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno miejsce parkingowe pod blokiem. Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie do wynajęcia Wrocław Fabryczna znajduje się w otoczeniu kompletnej infrastruktury oraz terenów zielonych (park). Nieopodal liczne szkoły, sklepy, ośrodek zdrowia, apteka, siłownia, banki. Przystanek autobusowy w odległości ok. 200 m.

Mieszkanie na wynajem Wrocław Fabryczna doskonałe dla pary (możliwość posiadania małego pieska). W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł (do negocjacji). Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15470)

Kontakt:
e-mail: p.zacharek@wgn.pl
tel. +48 71 337 84 19
tel. +48 609 130 707

Inne w tej kategorii...